Lebo len zdravá pleť je krásna pleť

Luxusné hydratačné ošetrenie Hydra 3Ha od Sothys Paris

Ďalšie ošetrenie, ktoré by som Vám rada predstavila bude luxusné hydratačné Hydra 3Ha od Sothys Paris . Názov bol odvodený od troch druhov molekúl kyseliny hyalúronovej, ktorá sa v jednotlivých produktoch z ošetrenia nachádza.  Významnou aktívnou látkou je aj ich patentovaná zložka 1055 boletus extrakt, ktorá znovu aktivuje hydratáciu pokožky. Značka má presné protokoly na svoje intenzívne ošetrenia takže ak sa rozhodnete ho absolvovať dostanete presne rovnaký postup ako som mala aj ja. Ja som ho absolvovala v Hoteli Permon.

Ako prebiehalo ošetrenie ?

Ošetrenie tváre sa začína netradične a to masážou chrbta a trapézov, ktorá slúži ako predrelaxácia. Dokonale uvoľní ako chrbát tak aj krk. Následne sa dôkladne odlíči pleť. Po odlíčení sa nanesie peeling. Ten sa najskôr jemne vmasíroval na tvár a následne sa nechal ešte pôsobiť.  Po umytí peelingu sa tlakovými ťahmi aplikovalo najskôr výživné sérum. Tlak by som definovala ako silnejší, ale zároveň veľmi príjemný. Po sére sa nanášala masážnymi ťahmi hydratačná maska.

A teraz prichádzalo to najlepšie z celého ošetrenia. A bola to patentovaná masáž Digi-esthétique. Masáž bola od začiatku veľmi pomalá a relaxačná. Miestami som mala pocit, že počet rúk na mojej tvári narástol. 😀 Masíroval sa nielen krk s tvárou ale aj celý dekolt. Od neho postupne masáž prechádzala smerom hore a detailne sa venovala všetkým svalom tváre ako aj očnému okoliu. Popri niektorých ťahoch sa robili tlakové ťahy na spánkoch a pri krku, aby sa stimuloval aj lymfatický systém a tak sa odplavilo viac toxínov z tela.

Medzi poslednými ťahmi sa dlaňami zovrela hlava a tlakovými bodmi sa masírovala v dvoch smeroch. Mala som veľký problém, aby som nezaspala už na jej začiatku. Bola neskutočným zážitkom. Po masáži nasledovala maska. Nebola klasická krémová, ale gélovej konzistencie a po dobe jej pôsobenia sa miesto umývania zlupovala. Kým pôsobila kozmetička robila na hlave relaxačné tlakové body, ktoré boli veľmi uvoľňujúce. Po odstránení masky sa pleť dočistila tonikom a na záver sa použilo hydratačné sérum a krém.

Sothys Paris

Oplatí sa ošetrenie Hydra 3Ha od Sothys Paris ?

Ak si potrpíte na vysoký štandard pri službách jednoznačne odporúčam ako hotel tak aj ošetrenie. Napriek veľkému množstvu produktov, ktoré sa pri ošetrení použilo som vôbec nemala pocit mastnej alebo zaťaženej pleti. Pocitovo bola väčšina z nich veľmi jemnej konzistencie. Vôňu ošetrenia by som označila ako jemnú a čistú ťažko ju definovať alebo k niečomu prirovnať. Hneď po ošetrení bola pleť viditeľne rozjasnená, hydratovaná a aj vypnutá.

Veľmi intenzívny efekt vydržal na pleti dva týždne a celkovo by som to posúdila na týždňov päť. Kozmetička mi počas ošetrenia prezentovala presný postup ošetrenia aký prípravok sa ide nanášať čo obsahuje a aký ma efekt na pokožku. Prostredie bolo veľmi príjemné a dizajnovo zariadené. Oceňujem aj ponuku jemného líčenia na záver ošetrenia zahrnutého v cene procedúry. Jednoznačne to patrilo medzi najlepšie ošetrenie aké som kedy absolvovala a do budúcnosti plánujem vyskúšať aj iné z tejto značky. A aké máte vy skúsenosti so Sothys Paris? Už ste niekedy vyskúšali ich ošetrenia alebo produkty?

Please follow and like us:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Enjoy this blog? Please spread the word :)