Anastasia Beverly Hills Lip Palette 1

Túto krásku som si sama nekúpila, ale dostala som ho ako darček a o to väčšiu radosť mi spravil. Značka sa preslávila hlavne svojimi produktami na obočie, ale minulý rok neskutočnou rýchlosťou predstavovala novinky v podobe očných paliet, rozjasňovačov  ako aj tejto úžasnej palety na pery.  Veľká nevýhoda je, že ak si urobíte zálusk na jej produkty musíte objednávať zo zahraničia. Túto paletu sa mi podarilo nájsť dostupnú iba na Amazone kde bola značne predražená, takže ak viete o nejakom inom e-shope napíšte mi to prosím do komentárov. Paleta je ako aj ostatné produkty značky je cruelty free a navyše aj vegan. Neobsahuje žiadne parabény a ani sulfáty.

Cena palety je 48 dolárov, začo dostanete 18 farieb s objemom 0,8 gr./kus. V balení nájdete aj špatchlu, ktorá má na druhej strane štetec na aplikáciu farby a paletku, ktorá slúži na miešanie farieb.  Štetec je zo syntetického materiálu a jeho tvar sa mi veľmi páči. Veľkosť je tak akurát a ľahko sa s ním vykreslia kontúry bez použitia ceruzky. Má aj svoju plastovú násadku na štetiny a plastové vrecko.  Špachtla slúži na hygienické vyberanie produktu. Má takisto oválny tvar a je pomerne flexibilná a zároveň úzka. Paletka na miešanie farieb je kovová čo ako profesionál veľmi oceňujem. Oproti plastu zaručuje vyšší hygienický štandart a je k nej aj samostatné plastové vrecúško s logom. Je vidieť, že firma si naozaj dala záležať na detailoch. Paleta má veľmi jednoduchý dizajn. Z prednej strany je priesvitný obal s logom značky a vzadu sa nachádzajú informácie o spotrebe spolu s farebnou paletou odtieňov. Na zadnej strane papierového obalu nájdete detailné zloženie všetkých odtieňov. Paleta prekvapí svojou veľkosťou, dokonca je menšia ako moja dlaň.

Farby sú zoradené v troch radoch po 6 kusoch. Farby nie sú označené menami, ale číslami. V prvom rade objavíte neutrálne odtiene. V druhom sa už nachádzajú odvážnejšie odtiene ako pomarančová, fialová alebo sýto ružová. V poslednom rade objavíte hlavnú výhodu tejto palety a ňou sú primárne odtiene biela, čierna, červená, žltá, modrá a nakoniec vínovo fialová. Vďaka poslednému radu máte záruku nespočetných kombinácií svojich vlastných odtieňov. Viete si vytvoriť odtieň, ktorý sa v palete ani nenachádza, alebo existujúci zosvetliť po prípade stmaviť .  Vôňa farieb je tiež veľmi jemná a neutrálna.

Všetky farby majú jednotnú textúru ako aj matný finiš. Aj napriek matnému vzhľadu dodávajú na perách veľmi príjemný pocit a nesťahujú. Ak však máte suchšie pery, alebo jemné ranky neodporúčam ich aplikáciu, nakoľko matný vzhľad vyzdvihne všetky nedostatky pier. Pri pravidelnej aplikácií som si nevšimla, že by ma presušovali. Ich pigmentácia je veľmi intenzívna ako aj trvácnosť, ktorá ma príjemne prekvapila. Bez problémov mi vydržali viac ako 6 hodín aj popri jedle a pitiu. Pri nanášaní je textúra mäkká a po pár minútach sadne a je viac matná. Keď si miešate odtiene je tento efekt viac viditeľný ako pri hotových farbách.

Mne sa produkt veľmi páči ako svojím prevedením, tak aj kvalitou. Ak začne ABH vyrábať rúže v rovnakej kvalite, tak určite budú v prevahe v mojom profesionálnom kufríku. Pri testovaní som nenašla vec, ktorá by mi prekážala a chcela by som ju zmeniť.  Z môjho pohľadu je tento produkt hlavne na profesionálne použitie. Keď často a veľa líčite, aby ste mali ideálny odtieň pre každého klienta. Veľmi vhodný hlavne na extravagantné líčenia. Ako bežnému spotrebiteľovi by sa mi nechcelo vláčiť v kabelke miesto jedného rúžu celú paletu. A neviem, ako by sa s neustálym prenosom vysporiadal obal. Ak však milujete rúže a chcete ju vyskúšať za tú cenu ju rozhodne odporúčam, lebo je naozaj fantastická.2 thoughts on “Anastasia Beverly Hills Lip Palette 1”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.