Očné tiene a ceruzky od Natashy Denony

Ahojte dnes by som vám chcela predstaviť moje skúsenosti s kozmetickou líniou známej vizážistky Natashy Denony. Ak vyhľadávate dekoratívnu kozmetiku, ktorá je kompletne cruelty free tak vás recenzia poteší. Značku som vnímala už dlhšiu dobu, ale nič ma nezaujalo natoľko, aby som mala potrebu hneď objednávať a skúšať. Až do tej doby kým som ju nevidela na mojom obľúbenom beautybay.com na zľave. Po všetkých ódach, ktoré som videla hlavne na očné tiene som sa rozhodla vyskúšať ju aj ja. Chcela som vedieť či stojí za tú pozornosť a  takisto aj za nemalé cenovky, ktoré objavíte pri jej paletách.

 BLACKEST BLACK GOLD RUSH

Tento očný tieň bol jej úplne prvý produkt s ktorým vstúpila na trh spolu s matnou verziou. Preto som mala od neho aj najväčšie očakávania. Nájsť kvalitnú čiernu farbu, ktorá vydrží a ľahko sa s ňou pracuje nie je ľahké. Tieň stál po 50 percentnej zľave  10,40 € začo som dostala 4 gramy produktu. Niekomu sa to môže zdať veľa cez 20€ za mono tieň avšak objem je nadpriemer. Štandart býva od 1,5 gramu. Veľmi oceňujem praktické balenie s veľkým zrkadlom vo vnútri. Takisto sa mi páčilo, že sa takmer nepráši a ľahko sa zapracuje bez robenia šmúh. Textúru má veľmi špecifickú nie je ani úplne suchá, zato ani zamatová.

Čo sa mi však páčilo menej bola intenzita čiernej farby.  Pri jemnej aplikácií a jednej vrstve vyzerá skôr ako tmavo šedá a nie čierna. Neviem či to bolo kvôli tomu, že som si vybrala verziu so zlatým odleskom, ale podľa mňa je v názve najčiernejšia čierna neprávom. K získaniu peknej čiernej farby ho musíte aplikovať na mokro, alebo vo viacerých vrstvách.Čierno čierna to aj tak nie je. Prikladám aj porovnanie mojich obľúbených čiernych farieb od goshu a laury mercier. Všetky tiene boli nanesené len v jednej vrstve uvidíte, ktorá je najčiernejšia. Zprava ide Gosh, Natasha a Laura Mercier. Myslím, že fotka hovorí za všetko. Takže ak by ste mali niekedy zálusk na tento tieň neodporúčam Vám jeho kúpu.

PETROLEUM BLUE EYESHADOW METALLIC 92M

Tento tieň je naopak trefa do čierneho. A práve on ma presvedčil o výnimočnej kvalite, ktorú pod menom Natasha Denona objavíte. Bez pochýb je to jeden z najkrajších odtieňov, ktoré mám. Je fantastický a môžem ho opísať iba v superlatívoch. Farba je veľmi krásna avšak ťažko opísateľná. Najviac v nej prevláda modrá farba avšak objavíte aj zeleno zlaté podtóny. Vďaka prírodným voskom má príjemnú textúru ako aj perleťovo mokrý  finiš.

Pigmentácia je neuveriteľná a preto treba s Ním pracovať s malými množstvami a ľahko. Navyše sa vôbec nepráši. Aj bez podkladu skvelé drží na viečku. Cena bola takisto s 50 percentnou zľavou a to 9,95 € za 2,5 gramu. Balenie je veľmi minimalistické. Vrchnák je priehľadný s logom značky a na spodnej strane nájdete údaje o spotrebe a objeme produktu. Ak obľubujete modré farby určite odporúčam jeho kúpu. Bude príjemným osviežením do Vašej zbierky. Okrem mono balenia je k dispozícií aj v purple blue eyeshadow palette kde za 28 tieňov zaplatíte cez 200 €.

MOONSTONE EYESHADOW  METALLIC 59M

Tento tieň som dostala zadarmo pri kúpe viac ako 3 produktov od Natashy. Balenie a cena je úplne identická ako pri petroleum blue odtieni. Čo sa mi však páči viac je univerzálnosť tohto odtieňa.

Môžete ho používať aj ako rozjasnovač. Má krásne jasnú zlatú farbu. Pigmentácia a perleťový efekt sú ešte výraznejšie ako pri prvom tieni. Výborne sa hodí aj na stred viečka kde výrazne prejasní pohľad. Tento odtieň nájdete aj v green brown eyeshadow palette takisto prevedenie 28 tieňov s cenovkou nad 200 €. Ak chcete vyskúšať iba jeden produkt od Natasha Denona rozhodne odporúčam tento očný tieň.

LIP PENCIL L6, EYE LINERPENCIL E01 A EYE LINER PENCIL E100

Všetky ceruzky stáli 6,49 € kus a som rada, že som za ne zaplatila len toľko. Nechápem ako môžu mať tak skvelé recenzie na internete pri normálnej cene od 17,40€. Pojem long lasting sa tu ocitol asi takou istou chybou ako pri prvom tieni blackest black. Ani jedna z nich nebola dlhotrvácna a nieto ešte vodeodolná ako ich prezentujú. Už do hodiny boli všetky rozmazané. Jediné čo sa musí pochváliť, že kreslia veľmi ľahko a aj odtiene majú pekné farby.  Čierna je v tomto prípade naozaj čierno čierna o to viac mrzí, že slabo drží. Ich využitie vidím iba ako podklad pod očné tiene. Za mňa rozhodne neodporúčam kupovať ani jednu z nich.

Čo však musím veľmi vyzdvihnúť je jej labutienka. Je to tá najlepšia labutienka akú som doteraz mala. A verte mi kvalitou vyhrala nad Bobbi Brown alebo M.A.C. Odlišná je hlavne v použitom materiáli, ktorý je veľmi jemný a hebký. Vďaka tomu sa s ňou ľahko pracuje a zanecháva prirodzený finiš na pleti. Oceňujem na nej aj samostatné plastové púzdro, ktoré ju udrží viac čistú a dostupnú.  So zľavou ma vyšla 5€ a do budúcnosti plánujem zakúpiť ďalšiu. Aj po množstve použití pôsobí stále ako nová a nezanecháva na sebe stopy po používaní.

Ak sa Vám páčila recenzia napíšte mi to do komentára tu alebo na odkaze na sociálnych sieťach ďakujem 🙂

 

 2 thoughts on “Očné tiene a ceruzky od Natashy Denony”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.