Chanel hydra beauty micro serum

V náväznosti na posledný článok ohľadom hydratácie by som Vám chcela predstaviť môj aktuálne obľúbený produkt na udržovanie hydratovanej pleti. Je Ním toto intenzívne hydratačné serum Chanel hydra beauty micro serum .

Doteraz som mala skúsenosti iba s ich dekoratívnou kozmetikou a bola som veľmi zvedavá ako obstojí aj tá pestujúca. A som nadmieru spokojná. Produkt som nemala vopred vybratý nehľadala som recenzie. Pleť som mala nesmierne podráždenú po kozmetickom ošetrení a potrebovala som záchranu, lebo moje overené produkty v tomto prípade nefungovali. A chcela som dať tomu ešte jednu šancu než skončím u svojej kožnej. Zhodou okolností som natrafila v Mariounnaud v Eurovei na pani priamo od Chanelu, ktorá sa vyznala aj v zložení produktov a hneď mi poradila toto sérum na upokojenie.

Aby ste boli v obraze mám zmiešanú pleť, ktorá je veľmi citlivá. A pod pojmom veľmi citlivá som na stupnici od 1 do 10 by som sa ohodnotila na 11-tku. 😀  Produkty musím striedať častejšie než by som chcela, lebo už po krátkej dobe prestávajú fungovať a miesto toho iba dráždia pleť. Platí to na kompletne všetko či sa jedná o dekoratívnu kozmetiku, pleťovú alebo tú telovú. Takže často si kúpim niečo čo použijem iba raz a musím to prestať používať. Neraz sadne vzorka a po kúpe plného balenia sa prejaví reakcia 🙁

Toto sérum je z inovovanej hydratačnej línie Chanelu, ktorá vyšla minulý rok. Hlavné účinné zložky sú výťažok zo ženšeňa a zimnej čajovej ruže ( ktoré zvyšujú obranyschopnosť pokožky a upokojujú). Trochu ma odrádzalo, že produkt je parfémovaný, ale pri testovaní bola vôňa jemná a takisto v zložení bola vonná zložka niekde v druhej polovici tak som vedela, že tam nie je veľké množstvo. Detailné zloženie vidíte na spodnej fotke. Ale aj tak nepochopím načo tam vôbec značka nejakú parfumáciu dá pri takejto cene kedže po farbivách bývajú parfumácie najviac zodpovedné za alergické reakcie.

Sérum má veľmi príjemnú gélovú konzistenciu a je bezfarebné. Ľahko sa vstrebáva a pleť viditeľne rozjasní. Je určené pre všetky typy pleti. Používala som ho aj ako podklad pri líčení na klientkách a už pri jednom použití cítili rozdiel v kvalite pleti. Mne sa osvedčilo ho používať aj na očné okolie kde malo takisto skvelé výsledky. Keď ho potrebujem upokojiť dám ho na chvíľu do mraziaka a také studené robí zázraky na počkanie :). Balené je vo veľmi ľahkom plastovom obale s pumpičkou, ktorý je priesvitný takže vidíte aj spotrebu produktu. Na celú tvár Vám úplne postačí jedna pumpička a vďaka tomu Vám produkt vydrží dosť dlho. Ako je zrejmé z fotiek už ho používam určitú dobu a preto ho mám dôkladne otestované. Pri pravidelnom používaní pôsobila moja pleť veľmi rozžiarene, upokojene a zároveň farebne jednotnejšie.

Na produkte sa mi nepáči hlavne cena pri objeme 30 ml je 94€ mooooooc aj napriek tomu, že je skvelé. A tiež by som upravila materiál balenia. Plast je veľmi ľahký a neviem či by prežil obyčajný pád na zem, alebo zátaž v cestovnom kufri.  Inak odporúčam ak máte problém s dehydratovanou pleťou, ja som s Ním dosiahla vynikajúce výsledky už v priebehu prvého týždňa. Dávkovanie je skvele prispôsobené preto Vám vydrží dlho aj pri dennom používaní. V Mariounnaud poskytujú aj vzorky pred samotnou kúpou.

Osobne som zástanca, že ak investovať do kozmetiky tak skôr do pestujúcej. Radšej investujete do kvalitných ošetrujúcich produktov. Tie majú intenzívnejší efekt pre Vašu pleť ako dekoratívna kozmetika, ktorá tak nekoriguje potreby Vašej pokožky. A navyše keď získate  zdravú pokožku používaním kvalitnej kozmetiky môžete používať aj lacnejšie make-upy, ktoré jej stačia. Osobne preferujete ktorú variantu? Stačia Vám lacné produkty alebo doprajete svojej pleti aj tie drahšie?

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.