Lebo len zdravá pleť je krásna pleť

DIOR Metalizer Eyes & Lips Platine Fusion

Pred začatím každej plesovej sezóny dokupujem do svojej profesionálnej výbavy rôzne lesklé a metalické produkty. Či už sú to pigmenty, tekuté linky alebo krémové očné tiene. Viem, že ich v tom období využijem. A z rovnakého dôvodu som si kúpila aj Dior Metalizer v odtieni Platine Fusion. Je to multifunkčný krémový produkt, ktorý môžete použiť ako na oči tak aj na pery. Kupovala som ho vo Fann Parfumérii a za 8 ml produktu som zaplatila 27,40 €.

Ako sa pracuje s Dior Metalizer?

Veľmi ľahko a dobre. Ja som si vybrala odtieň Platine Fusion, čo je teplá zlato – ružová farba. Metalizer sa predáva v 7 odtieňoch, a spomedzi všetkých mi prišiel práve tento najviac univerzálny a prirodzený. Už samotný názov produktu napovedá metalickému finišu pri použití. Niektoré metalické produkty sa časom mrvia a jemne olupujú pri žmurkaní. V tomto prípade som si to vôbec nevšimla. Dlhotrvácnosť v názve je právom. Pri aplikácii treba tieňovať a pracovať s produktom dosť rýchlo. Inak Vám zaschne a už sa ťažšie doľaduje líčenie. Ak ho použijete aj na celé viečko necítite pocit stiahnutia, alebo suchosti. Ideálny hlavne na fotenie, kde s ním dosiahnete „mokrý“ efekt v jednom kroku.

Na očiach je podľa mňa ideálny aj na dosiahnutie cut crease efektu. Vtedy nemusíte použiť korektor, ale rovno nanesiete metalizer a máte 2 v 1. Vďaka neutrálnej farbe som ho skúšala použiť aj miesto rozjasňovača na tvári, kde takisto držal perfektne. Na perách som ho testovala len raz, aj to iba doma. Mám bledú pokožku a svetlé farby na mne vyzerajú hrozne, preto som nenabrala odvahu ísť s ním na verejnosť. Ale doma môžem strašiť. 😀 Na rúži vydržal aj cez jedlo, ale mne sa ten efekt vôbec nepáčil. Na rúž sa nanášal dosť ťažko a neprakticky. Zvýraznil textúru pier a pôsobil navyše lacno. 

Čo sa mi na Dior Metalizer nepáči?

V prvom rade je to zbytočne veľké balenie. Keď prvýkrát použijete krém zistíte, že veľké množstvo objemu bol vzduch. Balenie mohlo byť od začiatku menšie, aby ste pri ďalších použitiach nemuseli vytláčať tubu od konca.  A potom je to veľmi rýchle zasychanie počas aplikácie. Produkt musíte naniesť vždy ako posledný krok pri očnom make-upe. Práškové tiene na ňom inak nebudú držať.

dior metalizer platine fusion

Odporúčam kúpiť Dior Metalizer?

Ak ste straky a páči sa Vám všetko trblietavé určite áno. Niektoré z dostupných 7-dmich odtieňov sú veľmi pekné a intenzívne farby. Cena je podľa mňa v pohode vzhľadom k značke, a kvalite Metalizeru. Avšak produkt nájde podľa mňa využitie hlavne u profesionálov. Doma by ste ho za pol roka, čo je odporúčaná doba spotreby neminuli. Navyše vidím, že kvalita produktu sa časom mení a jemne hrudkatie. Takže by bola škoda, aby ste ho vyhodili z rovnakého dôvodu iba po pár použitiach.

Please follow and like us:
error


1 thought on “DIOR Metalizer Eyes & Lips Platine Fusion”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


error

Enjoy this blog? Please spread the word :)