Podkladové krémy a lesk na pery z Kryolanu

O tom, že Kryolan patrí medzi moje najobľúbenejšie značky, ste sa mohli dozvedieť už v prvej recenzii na jeho produkty. Množstvo z nich používam na dennej báze, a mám ich veľmi rada. A bol to práve Kryolan, ktorý dokázal po viac ako mesiaci ukončiť môj nákupný detox. Na instagrame sledujem predajňu Koloria, ktorá sídli na Dunajskej ulici v Bratislave a keď som videla jej novoročné zľavy, viac mi nebolo treba na návštevu. 😀 Ale aspoň mesiac som sa držala, a po tomto nákupe som nekúpila nič nové. A to je na mňa veľký výkon.

Kryolan

EYE CREAM

Tento očný krém je najviac zodpovedný za návštevu Kolorie, ako aj samotný nákup. Chcela som si ho kúpiť už v Prahe po školení Kryolanu, nakoľko školiteľ Jos Brands ho zaradil medzi svoje najobľúbenejšie produkty vôbec. Tak si viete predstaviť, že po školení sa predával rýchlejšie ako teplé rožky. Brands používal na očné okolie ULTRA FOUNDATION COLOR CIRCLE, ktorý je veľmi hutný produkt. A ako podklad odporúčal iba tento krém, vďaka ktorému ste dokázali predošlý produkt ľahko zapracovať. Očný krém napomohol nielen samotnej aplikácií, ale aj odolnosti make-upu.

 

Keď som po školení používala ULTRA FOUNDATION COLOR CIRCLE na očné okolie v závislosti od krému make-up vždy pracoval, a vydržal iba pár hodín. Niekedy som ho musela úplne odlíčiť už počas aplikácie, videla som, že konzistencie sa nedokážu prepojiť. Make-up je veľmi hutný a pri nevhodných krémoch iba kĺzal po pokožke. Avšak v kombinácií s týmto očným krémom sa zapracoval výborne, nehovoriac, že aj výdrž make-upu rapídne stúpla. Vyzeralo to presne ako na školení, veľmi prirodzene, produkt ste ani pri malej blízkosti nedokázali identifikovať na pleti. Takže za mňa je táto dvojka teraz najjednoduchšia cesta, ako zakryť aj výrazne pigmentácie v očnom okolí.

Očný krém má veľmi hutnú konzistenciu, ale nezanecháva mastný film.  Na popredných miestach v jeho zložení nájdete výborné aktívne látky. Krém neobsahuje žiadnu parfumáciu, preto bude vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivým očným okolím. Pri objeme 15 ml stojí 15,85 €, čo je podľa mňa výborná cena. Na jedno použitie stačí veľmi malé množstvo krému. Jediná nevýhoda krému je dátum spotreby. Ten je iba tri mesiace po otvorení, preto ho budem musieť sama používať denne, aby som nevyhadzovala zbytočne veľa produktu.

ULTRA UNDERBASE

A pretože bez dobrej prípravy nedrží žiadny make-up, druhý produkt z nákupu bude opäť podklad. Ultra Underbase je ľahký podkladový krém, tento krát už s parfumáciou. Aj keď ju nájdete až na poslednom mieste v zložení krému. Krém má veľmi tekutú konzistenciu a po aplikácií na pokožku sa rýchlo a ľahko vstrebáva. Bezprostredne po aplikácií zanecháva jemne lepkavý film na povrchu. Pri veľmi mastnej pokožke by som ho pravidelne nepoužívala, inak je podľa mňa vhodný na všetky typy pleti. Samotné balenie krému mi príde zbytočné mohutné a veľké. Na boku vidíte aj spotrebu produktu. 30 ml balenie krému stojí 17,56 €.

BUTTERFLY HIGH GLOSS

 

Tento intenzívne pigmentovaný lesk na báze sľudy som si veľmi obľúbila. Má hutnú konzistenciu na perách sa nerozpíja, naopak jemne sa lepí a vynikajúco drží. Pigmentácia je takisto fantastická a intenzívna. Krylona má v ponuke až 33 odtieňov, z ktorých si môžete vybrať vám najbližšiu farbu. Keďže sama preferujem skôr jemné líčenie počas dňa, vybrala som si staroružovú farbu. Jediné čo sa mi nepáči na lesku je aplikátor. Má okrúhly štetinkový tvar a zachytáva veľmi veľa lesku. Navyše štetinky odstávajú a treba ich zastrihávať. Cena lesku je 14,52 € pri objeme 4ml.

 

Odporúčam produkty z Kryolanu?

Myslím, že odpoveď je dopredu jasná. Všetky produkty z recenzie sa mi osvedčili pri práci, a stoja za vyskúšanie. Podľa mňa ani nie sú veľmi drahé. Jediné na čo som sama zvedavá, je očný krém. Pri tak nízkej dobe spotreby a hutnej konzistencii neviem ako sa bude produkt časom správať. Ak Vás to zaujíma napíšte mi to do komentára a ja po dvoch mesiacoch doplním do recenzie ako sa čas podpísal na kréme.

Na fotke vidíte rozdiel medzi očným krémom, ktorý je na pravej strane a podkladovým na ľavej strane.

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.