Kiehl´s produkty

 

V mojej starostlivosti o pleť uprednostňujem podľa stavu pleti vždy prírodné produkty. Po značke Kiehl´s som poškulovala už veľmi dlho, ale nenabrala som odvahu objednať viacero produktov a čakať či to budú pre mňa vhodné, alebo príde okamžitá alergická reakcia čo sa veľmi často stáva. Takže keď som našla na dovolenke v Anglicku ich predajňu neváhala som ani sekundu. Predsa len je iné keď si môžem dôkladne pozrieť zloženie a vyskúšať konzistenciu jednotlivých produktov. Personál v predajni bol veľmi milý a nápomocný. Na značke sa mi veľmi páči ich filozofia a ekologicky zodpovedný prístup. Ak donesiete prázdny obal z ich produktu na predajňu získavate vzorky a oni použijú obal na recykláciu. Viac takýchto firiem poprosím. Značka funguje od roku 1851 a odvtedy má zopár stálic, ktoré majú fantastické recenzie.

Midnight recovery cleansing oil

V mojom nákupnom kpšíku skončil ako prvý. Mala som štastie na príjemnú predavačku, ktorá mi odporučila a predstavila všetky produkty. Na ruke som mala v tom čase farbu z vodeodolného rúžu, ktorá mi nešla zmyť druhý deň obyčajným mydlom ani mojou pleťovou vodou a tak mi navrhla nech vyskúšam ako rýchlo a šetrne odličuje. Hneď ako ho dala na ruku rúž menil farbu nemusela vôbec tlačiť iba šetrne prešla tampónom cez farbu a ruka bola okamžite čistá. Pokiaľ mám jemnejší make-up používam jednu pumpičku na celú tvár ak je toho na tvári viac dám si dve a všetko je dole.

Používam ho aj na oči a tie mám tiež veľmi citlivé a je to čistý luxus. Oči neslzia a odkedy ho používam všimla som si, že mám v očnom okolí menej viditeľné suché miesta. Pleť ostáva po ňom príjemne vláčna a vôňa levandule ostáva aj po dočistení pleťovým tonikom. Nemusíte sa báť olejovej textúry. Je najviac šetrná k vášmu hydrolipidickému filmu. Póry sa takisto po ňom viac nezanášajú. Ak máte citlivú pleť odporúčam túto formu na odličovanie.

Cucumber herbal alcohol-free toner


Po oleji bol druhý produkt v košíku pleťová voda z uhorky. Má príjemnú osviežujúcu vôňu. Zobrala som si rovno 500 ml balenie lebo však treba, to sa oplatí viac však to je jeden z ich najpredávanejších produktov. Rátala som keď je taká šetrná a neobsahuje ani alkohol tak ju budem môcť používať aj na oči. Oči však reagovali po prvom použití a tvár po vyše dvoch mesiacoch dala tiež stopku. Celkom ma to sklamalo, lebo v kombinácií s olejom bola pleť ľahko a dôkladne odlíčená. Takže u mňa to rozhodne nie je produkt, ktorý ešte niekedy zakúpim. Ak však máte normálnu alebo zmiešanú pleť, ktorá nie je citlivá odporúčam. Nevysušuje a aj sama celkom efektne vyčistí pleť ak nemám dekoratívnu kozmetiku.

Skin rescuer


Krém bol asi najväčší oriešok nevedela som pre, ktorý sa rozhodnúť zloženie a textúry boli veľmi príjemne takmer pri všetkých. Nakoniec som sa nechala presvedčiť, že na citlivú odporúčajú začať so Skin rescuer. Produkt má veľmi neutrálnu vôňu neviete z nej priamo určiť konkrétnu zložku ani tú najintenzívnejšiu v podobe ruže. Konzistencia nie je príliš hutná a výborné sa vstrebáva. Používam ho aj ako podklad pri líčení a drží celý deň. Veľmi mi sadol a určite si kúpim aj ďalšie balenie. Odkedy ho používam pleť je viac hydratovaná a zároveň aj menej podráždená. Veľmi oceňujem aj balenie s pumpičkou.

Midnight recovery concetrate


A to najlepšie na záver Midnight recovery concentrate. Toto bolo dlhooo v mojom kozmetickom hľadáčiku a bola to vec s ktorou som chcela od Kiehl´s začať. A už viem prečo nikdy som nevidela skôr výsledky akéhokoľvek iného pleťového produktu. Je to zázrak na počkanie pre mňa doslova. Má príjemnú olejovú textúru ľahko penetruje do pokožky a výsledky sú fantastické. Olej je suchšej konzistencie nie klasický hutný a mastný. Má intenzívnu levanduľovú vôňu. Pleť je po ňom rozžiarená, upokojená a zároveň aj hladšia. Používam ho na viacero spôsobov večer si ho dávam pod krém, cez deň ak je pleť podráždená tak ho prídávam do skin rescuer krému. V poslednom prípade ak si dávam dlhotrvácne matné ruže tak ním hydratujem pery. 🙂 Určite odporúčam pre všetky typy pleti je to naozaj must have, ktorý Vás nesklame. Ak chcete niečo od Kiehl´s vyskúšať tak rozhodne tento olej.

A aby som nezabudla minulý týždeň pri návšteve Eurovei mi srcko podskočilo keď som zistila, že prvá Slovenská predajňa Kiehl´s sa tam práve chystá takže na ich ďalšie veci nebudem musieť čakať do dovolenky a samozrejme ani Vy 🙂1 thought on “Kiehl´s produkty”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.