Chanel Perfection Lumiére

Chanel Perfection Lumiére je úžasný dlhotrvácny make-up. Vydrží viac ako 12 hodín. Dovolila by som si povedať, že make-up je aj oteru vzdorný.  Ani raz počas jeho aplikácie som si nevšimla, žeby boli nejaké stopy na oblečení. Aj keď som si ho kvôli foteniu dala na ruku takisto držal na mieste aj keď som sa ho silou snažila odstrániť. To isté robí aj na tvári a dokonca veľmi dobre a prirodzene. Navyše má SPF 10 čo je na bežné nosenie úplne postačujúce. Konzistenciu má tekutú a rýchlo schne preto ho treba okamžite zapracovať.  Krycia schopnosť je taký vyšší stred s matným finišom. Ak však potrebujete zakryť nejaké problematické miesto dá sa dobre vrstviť.

Pri aplikácií s hubkou s Ním aj napriek vyššej krycej schopnosti získate veľmi prirodzene pôsobiaci vzhľad. Make-up neobsahuje olejové zložky takže je veľmi vhodný pre mastnejšie typy pleti. Na suchú pleť by som ho vôbec neodporučila. Na výber je 16 možných odtieňov. Sama mám odtieň beige 20. Keď som potrebovala väčšie krytie na moju zmiešanú pleť na lícach išiel do vrások a takisto zvýraznil suchosť. Tiež som si všimla, že pri jeho použití som musela pleť viac hydratovať ako bežne. Ak som použila menšie množstvo krému počas dňa som mala výrazne pnutie na lícach. Na T-zóne bol však veľmi príjemný. 

Make-up som kupovala v českej Sephore a cenu uviesť neviem nakoľko som kupovala viacero vecí (z jednou vecou odtiaľ proste neviem odísť :D) a na účtenke je iba konečná suma a nie rozrátané jednotlivé položky. Ale verím, že cez 50€ to bolo určite. 

Obal je sklenený s  jednoduchým dizajnom. Prekvapí svojou váhou, ktorá je aj na sklo dosť ťažká.  Dávkovač je veľmi praktický a na jemný rýchly look je jedna pumpička úplne dostačujúca. Vrchnák drží trochu silnejšie čo je do budúcnosti veľké plus pre mňa lebo nemám rada keď sa mi časom uvoľnujú samé v kozmetickej taške a zašpinia tak ostatné produkty. Jediné mínus balenia vnímam v tom, že dávkovač vyzerá, že sa nedá vôbec odstrániť a keď bude produktu menej nedostanete sa k nemu.

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.