GLOW KIT SUN DIPPED od ABH

Dnes by som Vám rada bližšie predstavila túto paletku rozjasňovačov už od ikonickej americkej značky Anastasia Beverly Hills. Paleta obsahuje štyri tiene a každý z nich váži 7,4 gramu. Z prava je najtmavší odtieň Bronzed (tmavo-hnedý odtieň, teplý podtón) pod ním Tourmaline ( tmavo rúžový odtieň so studeným podtónom)  vpravo hore nasleduje Summer (bledý biely odtieň, studený podtón)  a vľavo dole je môj najobľúbenejší Moonstone (zlatý odtieň s teplým podtónom) . Paletka je z tvrdnutého papiera a na konci vrchnáčika je magnet, ktorý zaručí pevné uzavretie. Použitý papier vnímam veľmi pozitívne ako aj fakt, že značka nevyužíva testovanie na zvieratách a je cruelty free. Ak si potrpíte na kvalitné uschovanie svojej dekoratívnej kozmetiky tak môžte využívať aj zasúvací obal, ktorý tvorí sú časť palety. Je však celkom mäkký a mne príde skôr nepraktický. Páči sa mi ľahké vybratie tieňov ak používate Z palette alebo freedom system od inglotu viete si vybrať svoj obľúbený odtieň a pribaliť na cesty.

Všetky odtiene sú veľmi intenzívne pigmentované a stačí veľmi malé množstvo na dosiahnutie výrazného efektu. Preto odporúčam naberať produkt s ľahkosťou, aby ste neostali prekvapený z lesku 😀 Konzistenciu majú všetky farby rovnakú „vláčnu“ a vôbec sa neprášia.  Skvelá je aj ich trvácnosť. Pri večernom make-upe mi pri väčšom množstve bez problémov drží celý deň. Pri jemnom dennom líčení a malom množstve sa intenzite zjemňuje, ale produkt je stále dostatočne viditeľný a plní svoj účel.

Ako vidíte na fotke oproti slnku farby majú veľmi jemný odlesk žiadne silné glitre. Bronzed a Tourmaline sú na moju bledú pleť veľmi tmavé tak ich využívam ako očné tiene. Môj favorit je Moonstone, ktorý má ružový podtón a na mojej pleti vytvára efekt zdravej a sviežej pokožky. Summer je takisto super, ale využívam ho pri večernom líčení, alebo na zvýraznenie vnútorného kútika a obočia nakoľko má zlatý podtón a na dennom svetle vyzerá na mne moc výrazne.

Až pri snahe odfotiť tiene na ruke som si uvedomila že je to celkom mission impossible a preto prikladám fotky dve, aby ste mali lepšiu predstavu. Vopred sa ospravedlňujem za nízku kvalitu fotiek, ale lepšie som to nedokázala odfotiť. Ak si na internete vyhľadávate aj zloženie produktov v tomto prípade Vám to trošku uľahčím.

Oplatí sa kúpiť Anastasia Beverly Hills Sun Dipped Glow Kit?

U Nás žiaľ táto značka ešte nie je k dispozícií aspoň o tom neviem, žeby ju ponúkal nejaký vierohodný e-shop tak som na jej zakúpenie som využila beautybay.com a do desiatich dní bola doma. Cena je cca 49€ čo je podľa mňa úplne zodpovedajúce kvalite. Celkovo moje skúsenosti môžem hodnotiť iba pozitívne trvácnosť má veľmi dobrú ako na trochu mastných viečkach pri použití ako tieň tak aj na suchých lícach pri rozjasnení tváre. Žiadne negatíva som na nej nenašla takže ak ste doteraz váhali či sa oplatí za mňa veľké áno 🙂

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.