Limitované palety líceniek Unfiltered 1 a Unfiltered 2 od NARS

Myslím, že značka sa u nejedného zákazníka alebo profesionála zapísala hlavne vďaka lícenkam, ktoré sú v mono baleniach naozaj bezkonkurenčné. A preto keď som videla s akými farbami vybehli v limitkách vedela som, že neodolám ( bez ohľadu na množstvo líceniek, ktoré mám doma :D)

Kde a za koľko sa dajú kúpiť palety?

Každá paletka obsahuje 6 odtieňov, ktoré okrem odtieňu Exhibit z jednotky samostatne nekúpite. Každý z nich váži 3,5 gramu. Kupovala som ich v českej Sephore a v prepočte na eurá vyšla každá cca 50€. Pri mono tieňoch zaplatíte okolo 30 € za kus pri váhe 4,8 gramu čo je celkom fajn pomer. Balenie je veľmi dobre prepracované a vyzerá skvelo. Vo vnútornej strane nájdete zrkadlo, ktoré poteší svojou veľkosťou a je naozaj veľmi praktické a rýchlo návykové.

Na horných fotkách vidíte z blízka prvú paletku a aj to ako vyzerajú odtiene na pokožke. Každý odtieň som aplikovala na ruku 2 krát pre dosiahnutie výraznejšieho efektu. Prvý odtieň slúži rozjasňovač, ďalšie dve farby za ním sú takisto s perleťou.  Spodný rad odtieňov je matný. Pokiaľ máte tmavší typ pokožky bude pre Vás ideálna.

Aj v druhej paletke nájdete dva matné odtiene na okrajoch prvého radu. Prvý zprava conquest je na mojej pokožke takmer neviditeľný 😀 Odtieň pod ním hot sand je rozjasňovač, a na fotke je tretí zľava. Odtieňe sú veľmi jemné a treba používať väčšie množstvo alebo aplikáciu na mokrý štetec pre dosiahnutie výraznejšieho efektu. Ak máte svetlú pokožku táto paleta bude pre Vás vhodná. Nájdete v nej odtiene vhodné ako na denné tak aj večerné líčenie.

Oplatí sa kúpiť limitované palety od NARS-u?

Na paletkách ma celkom prekvapila pigmentácia jednotlivých odtieňov. Pri Narse som zvyknutá na výraznejší efekt. Hold v tomto prípade by sme chceli veľa muziky za málo peňazí. Toto je podľa mňa nevýhoda limitovaných paliet keď neviete porovnať kvalitu s mono prevedením. Pri svetlejších farbách som musela aplikovať viac vrstiev než by sa mi páčilo. Takisto som mala pocit, že sú menej trvácne ako tmavšie farby a idú viac do vrások. Pri matných odtieňoch mi prekážalo ako sa prášili. Kombinácia farieb je zvolená ako na výraznejšie kontúrovanie tak aj na prirodzený efekt čo zaručuje nekonečné možnosti s jedným produktom.  Celkovo hodnotím produkt skôr zberateľský ako praktický. Na cestovanie je príliš ťažký a veľký a ak ste na paletách nenašli odtieň, ktorý by ste vedeli využiť aj ako očný tieň tak to podľa neminiete ani za niekoľko rokov. Lebo ruku na srdce koľkokrát sa Vám podarilo minúť lícenku? Že? Ja som videla tiež dno farby iba keď mi spadla na zem 😀

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.