Obľúbené produkty z Comfort Zone

Talianska značka Comfort Zone sa radí skôr medzi luxusné značky čomu zodpovedajú aj ceny výrobkov a ošetrení. Ale musím povedať, že tu sa naozaj oplatí investovať. Neplatíte za fancy značku, ale za vedecky overené účinné látky, ktoré v krátkej dobe zaručia skvelé výsledky. Vyskúšala som viacero ošetrení ako aj produktov a vždy som bola maximálne spokojná s dosiahnutým efektom. Už po prvom použití si ich produkty ľahko zamilujete.

Všetky produkty majú mne veľmi blízky a sympatický minimalistický dizajn. Navyše je to firma, ktorá je ekologicky zameraná a využíva obnoviteľné zdroje pri výrobe prípravkov. Ja som všetky produkty zakúpila v salóne xoxo, ale ak nie ste z Bratislavy produkty majú dostupne aj na svojom eshope.xoxo.sk kde sú dostupné. Takže ak Vás osloví nejaký produkt behom pár klikov na webe si nájde cestu aj ku Vám domov.

TRANQUILLITY BLEND

Ako prvý by som Vám chcela predstaviť tento klenot medzi olejmi. Pomocou tohto oleja sa začína každé jedno comfort zone ošetrenie tak, a to tak, že kozmetička zahreje olej v dlaniach a vy sa zhlboka nadýchnete vône na predrelaxáciu a ukľudnenie. A verte mi nech ste si ľahli na lehátko s akokoľvek vysokým tlakom toto Vás rýchlo narovná. 🙂 Vôňa je veľmi príjemná a nevtieravá. Základ tvorí jojobový olej v spojení s éterickými olejmi ružového dreva, cédru, oranžovej ruže, vanilky a palmarosy.

Olej má všestranné využitie dá sa použiť ako na tvár, do vlasov tak aj na telo. Ja ho najčastejšie využívam v lete miesto parfému alebo do kúpeľa. Ak dáte pár kvapiek do vane olej zmení svoju textúru a jemne zafarbí vodu na bielu. Potom už nemusíte používať telové mlieko pokožka ostane po ňom príjemne hydratovaná a upokojená. Ja mám citlivú kožu na tele máloktorý produkt znesiem ale tento olej mi vyhovuje. Takže ak máte aj vy suchší typ pokožky nemusíte sa báť reakcie. Toto balenie má objem 15ml a stojí 20€.

BODY STRATEGIST CREAM

Ak Vás trápi celulitída, strie po prípade tuk na bruchu toto je Vaša trefa do čierneho. Krém rieši všetky uvedené problémy navyše spaľuje tuky. Takže pri pravidelnom používaní upravuje objem problematických partií. Krém odporúčam aplikovať masážou, aby ste podporili prekrvenie a prienik účinných látok. Len upozorňujem, že štípe a štípe veľmi. Ja som ho preto vždy nanášala gumenými rukavicami, aby som nemala nepríjemne pálivy pocit aj na dlaniach. Pre väčší efekt môžete zabaliť pokožku do potravinovej fólie. Krém obsahuje 86% prírodných zložiek a je bez silikónov.

Z tých najdôležitejších látok by som spomenula mikroriasu (Isochrysis Galbana) ktorá je zodpovedná za chudnutie, čistý kofeín a karnitín je zas zodpovedný za prevenciu proti hromadeniu tuku a extrakt z konského gaštana (aescin) má protizápalový účinok, a chráni steny krvných ciev pred popraskaním. Krém nie je vhodné používať ak ste tehotná, kojíte, máte slabé cievy, idete sa opaľovať alebo máte problém so štítnou žľazou. V salónoch kde pracujú s touto značkou je aj profesionálne ošetrenie na problematické partie, ktoré takisto veľmi odporúčam. Veľkosť krému je 200 ml a cena je 57,10 €

SUBLIME SKIN PEEL PAD

Toto sú malé vatové tampóniky, napustené aktívnými kyselinami pre vyhladenie pleti. V balení sa nachádza 14 kusov a stojí 40€. Viete si buď z neho urobiť kúru a budete ich používať každý druhý večer, alebo iba občas keď budete chcieť hladšiu pleť. Produkt by som odporučila používať vďaka svojmu zloženiu výhradne na noc, aby ste sa vyhli reakcie na slnko. Tampóniky sú balené samostatne na jednej strane sú hladké na druhej sú jemné vrúbky, aby bol peeling zároveň mechanický nielen chemický. Neobsahujú alkohol, parfumácie majú 90% zložiek prírodného pôvodu.

Hlavné aktívne látky sú vitamín C, vitamín PP, kyselina glykolová a glukonalakton. Ja som svoje prvé balenie použila cez jeseň ako kúru každý druhý deň a pleť bola omnoho hladšia, zmizli mi aj staršie pigmentácie (používala som iba na T-zóne). Druhé som používala iba pre nejakou dôležitou udalosťou 🙂 Tampóniky nie sú určené suchšie typy a nie sú ani vhodné na očné okolie. Takisto nie sú vhodné na slnečné obdobie. Po ich aplikácií budete pár minút cítiť jemné pálenie, alebo skôr mravenčenie, ale nie je to nič extrémne čoby sa nedalo vydržať.

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.