Daniel Sandler Watercolour blush

Aj napriek nespočetnému množstvu líceniek, ktoré mám je to produkt, ktorý používam z dekoratívnej kozmetiky najmenej. Na lícach mám najviac jaziev po akné a mám problém, že väčšinou po ich aplikácií jazvy iba viac vystúpia. Tým zbytočne zvýraznia nerovný reliéf pokožky. Tiež mám veľmi úzky okruh farieb, ktoré môžem kvôli tomu používať. Ako sa mi vekom mení pleť na viac suchú obľúbila som si hlavne krémové lícenky. Pri púdrových sa mi stávalo, že po pár hodinách už na pleti nevyzerali tak dobre. Zbytočne iba zvýraznili suché miesta na tvári. Textúra potom nebola jednotná a pleť pôsobila viac dehydrovane ako v skutočnosti bola. Ak sa aj vám stáva, že máte problém so vzhľadom vašej lícenky po pár hodinách určite odporúčam krémové a tekuté konzistencie. Vašu pleť nepremastia ani nezaťažia naopak, budete vyzerať omnoho lepšie ako pri púdrových. Verte mi, stoja za vyskúšanie. 🙂

Skúšaním nových vecí som sa dopracovala aj k značke, ktorá u nás nie je dostupná. Avšak vo svete známa hlavne vďaka svojím jedinečným lícenkam. Je to britská značka pomenovená po zakladateľovi a známom vizážistovi Daniel Sandler. Získala si ma hlavne svojou ideológiou, že žena vyzerá najlepšie keď je prirodzene a jemne upravená. So zakladateľom sa stotožňujem hlavne v tom, že na ženy je zbytočne vyvíjaný tlak, aby všetky boli neustále dokonalé upravené. Podľa mňa najlepšie vyzerá make-up vtedy keď zvýraznite na žene to čo ma sama na sebe najradšej. Niekedy sú to pery inokedy zas oči. Ale vtedy vidíte, že klient je spokojný a sám tomu pridá to najdôležitejšie a to je tá pomyselná iskra v očiach.

V čom sú lícenky Daniel Sandler tak odlišné ?

Tieto lícenky sú dokonalým stelesnením jeho ideológie v praxi. Právom získali množstvo prestížnych ocenení. A v e-shopoch ich nájdete iba pod tými najlepšími hodnoteniami. Keď ich vyskúšate okamžite si ich obľúbite. Sú dostupné v 10 farebných prevedeniach a občas sú k ním aj limitované edície. Predávajú sa v 15 ml plastovom balení. Balenie je veľmi strohé zato praktické. Nie je mu čo vytknúť. Uzáver dobre drží a prilieha tak sa nemusíte báť, že pri cestovaní by vám vytiekol produkt.

Ak lícenky nie sú rovnako ako u mňa váš obľúbený produkt, mali by ste vyskúšať tieto. Ich aplikácia je úplne jednoduchá. Dôležité je ich pred ňou dôkladne premiešať, aby sa obsah spojil. Potom vám stačí kvapka či už priamo na pokožku alebo štetec a dokonalý efekt je zaručený. Pigmentácia je veľmi intenzívna preto stačí aj kvapka. Pokožke dodajú zdravý, prirodzene pôsobiaci finiš a jemný lesk. Tekutá formula má výhodu aj v tom, že tvári dodá hydratovaný vzhľad. Ak máte radšej výrazný efekt nie je problém, dáte iba viac vrstiev a budujete intenzitu kým nebudete spokojné. Sama ich najradšej nanášam prstami.

Majú silikónovú bázu a neobsahujú žiadny olej. Vďaka tomu zaručia dlhotrvácny efekt. Na pokožke držia aj napriek vysokým teplotám. Neobtierajú sa. Sú veľmi ľahké ani nebudete cítiť, že ich vôbec máte.  Lícenky pre Daniela vyrába renomovaná nemecká spoločnosť Kryolan. Myslím, že to je dostatočná záruka kvality. Farebné varianty uspokoja všetky podtóny pleti. Už ostáva si iba vybrať svoju farbu. Ak máte viacero odtieňov môžete si ich miešať a tak vytvoriť jedinečnú vlastnú farbu. Ja vám dnes predstavím 3 z nich. Odtiene Cherub a So pretty som objednávala z feelunique.com keď mali zľavy a stáli 12,40£ kus. Passion bol už z cultbeauty.co.uk za 16,50£.

So Pretty

Najintenzívnejšia farba zo všetkých. Teplá ružová farba.

Daniel Sandler blush

Cherub

Staro-ružová studená farba.

Passion

Tehlová farba s neutrálnym podtónom. V malom množstve pôsobí najviac prirodzene.

Daniel Sandler liquid blush

 

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.