Tata Harper The Luminous Glow Collection

Tata Harper je americká značka, ktorá sa preslávila hlavne svojím 100% prírodným zložením jej produktov. Zakladateľka verí, že každá syntetická zložka v našej kozmetike je potencionálna hrozba pre naše zdravie. A s týmto presvedčením vytvorila vlastnú značku, bez vzdelania z daného odboru iba s chuťou urobiť niečo prospešné pre svoje zdravie. Je výnimočná aj tým, že až na pár surovín, ktoré kupuje zo zahraničia má celý proces výroby pod svojou kontrolou a jednou strechou. Sama pestuje a spracuváva rastliny, potrebné na základ jej produktov.

Na dne každého produktu sa nachádza 4-číselný kód, ktorý môžete zadať na jej oficiálny web a tak získate dátum, kedy bol váš produkt vyrobený. Samozrejme som si to pri mojich produktoch otestovala a zistila som, že boli vyrobené 5 mesiacov dozadu.  Produkty sa vyrábajú v malých objemoch a vďaka tomu si udržiavajú svoju efektívnosť. Tata Harper spolupracuje s poprednými svetovými biológmi, chemikmi a botanikmi a touto spoluprácou posunula pojem prírodná kozmetika na nový level. Jej produkty v sebe ukrývajú tie najcennejšie biologicky aktívne látky, ktoré rozmaznávajú vašu pokožku.

Vďaka tomu je jedinečná a cenovky pri jej produktoch sú na ceste do vesmíru. Nemala som odvahu kúpiť si jeden produkt v plnom balení a dúfať, že mi sadne preto som sa rozhodla zakúpiť testovací balíček. Vybrala som si The Luminous Glow Collection a kúpila som si ho na cultbeauty.co.uk za 57 £. Zato som dostala 15ml regeneračného čističa, 3ml očného krému, 10ml hydratačného krému a 7,5 ml obnovujúcej masky. Ak ste niečo mali od tejto značky budem rada ak mi dáte vedieť ako ste s ňou boli spokojní.

 

 Regenerating cleanser

Tento čistič pleti je určený hlavne na zmiešanú a mastnú pleť. Má veľmi tekutú konzistenciu. Obsahuje aj abrazívne zložky z marhuľových jadierok a preto je určený na čistenie pleti nie odličovanie. Jadierka sú zomleté na malú veľkosť a na tvári sú jemné. Pôsobí nielen ako fyzikálny peeling ale vďaka obsiahnutým kyselinám aj ako chemický.

Ak chcete dosiahnúť výraznejší efekt odporúča sa vmasírovať na suchú pleť. Patrí medzi jej najpredávanejšie produkty, ale mne moc nesadol. Po použití boli líca jemne podráždené.Prekážala mi na ňom aj silná citrusová vôňa. Pleť bola po jeho použití určite hladká a prejasnená. Keď mi nesadol na tvári používala som ho ďalej na krku, pokožka bola po ňom výrazne hebká a jemná. Takže verím, že pri každodennom používaní by aj dodržal hĺbkovú očistu ako sľubuje. So zmenšením pórov som si už není taká istá. Čistič pri aplikácií na pleť vôbec nepení. Ak však máte mastnú pleť, ktorá je mdlá a chcete si dopriať trocha luxusu odporúčam. Normálne sa predáva v dvoch variantách 50ml za 38£ alebo 125 ml za 70£.

 

Illuminating Eye Créme

Tento očný krém sa mi z celého balíčka páčil najviac. Jednoznačne je to najlepší očný krém aký som kedy mala. A to ich bolo požehnane verte mi :D. Je dokonalý. Má ľahkú konzistenciu a mierne chladivý efekt. Výborne sa vstrebáva a nádherne rozžiari očné okolie. Pokožka ostáva po jeho aplikácii intenzívne hydratovaná. Aj keď sa zobudíte nie zrovna najlepšie vie skorigovať opuchy a pokožku zanecháva vypnutú. Výsledky sa dostavia takmer okamžite po nanesení. Je jemne tónovaný a výborné zakryje všetky nedostatky v očnom okolí. Hlavne tmavé kruhy. Dodáva pokožke veľmi príjemný, prirodzene pôsobiaci lesk.

Na ruke vo väčšom množstve to môže pôsobiť až príliš umelo, ale verte mi na pokožke je perfektný. Môžete ním nahradiť korektor v prípade jemného make-upu. Odporúčam všetkými desiatimi. V budúcnosti si ho určite kúpim. Jeho bežná cena je 85£ za 15 ml.

 

Illuminating Moisturizer

illuminatimg moisturazer

Tento krém ma až tak nezaujal. Má veľmi tekutú konzistenciu a absorbuje sa svetelnou rýchlosťou. Jeho konzistencia mojej pleti však nevyhovovala. Pocit hydratácie bol na mojej pleti veľmi krátkodobý. Pokožka bola následne napnutá. Absorboval sa tak, že pleť bola hneď po jeho použití na dotyk suchá. Make-up sa po ňom aplikoval ťažšie a aj horšie držal. Takisto ako očný je mierne pigmentovaný a pokožku zanecháva príjemne rozjasnenú. Vďaka rozjasňujúcim minerálom koriguje všetky nedostatky pleti.

Odporúčala by som ho skôr veľmi mastnej pokožke. Neviem si ho moc predstaviť na zrelej ako ho prezentujú. Na doporučenie Taty Harper z jej webu som ho neskôr používala ako rozjasňovač na make-up. Tam sedel výborné a pôsobil veľmi pekne a prirodzene. Jeho predajná cena je 75£ za 30 ml.

Resurfacing Mask

Tata Harper resurfacing mask

Maska takisto ako regeneračný čistič patrí medzi najpredávanejšie produkty Tata Harper. Má jemnú gélovú konzistenciu a pri kontakte s pokožkou sa rozpíja na vodovú. Zo všetkých prípravkov má najjemnejšiu vôňu. Stačí ju nechať pôsobiť 5 minút. Neodporúčam ju nechávať pôsobiť viac ako 15 minút. Potom vyschne tak, že sa začne olupovať sama. Počas pôsobenia má chladivý efekt.

Pokožka je po jej použití okamžite krásne vypnutá a rozžiarená. Za tak krátku dobu pôsobenia dokáže aj prečistiť vaše póry. Pomáha regenerovať pleť a zjemňuje kožný reliéf. Výborná pred aplikáciou make-upu. Vaša pleť bude vyzerať zdravšie a vypnutejšie. Nie je vhodné ju používať v očnom okolí. Takisto veľmi odporúčam. Hlavne ak často zabúdate na masky a pravidelnosť vo svojej rutine. Táto maska rýchlo napraví všetky resty. Bežná cena je 52 £ za 30 ml.

 

 

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.