Pat McGrath rúž Mattetrance Full Panic.

Blogovanie mi dalo veľmi veľa. Ak by som však mala vypichnúť dve najhlavnejšie veci bolo by to posunutie mojich technických schopností, a potom možnosť spoznať množstvo z Vás, čitateľov osobne. A vďaka tej druhej je aj dnešná recenzia. Nakoľko sa mi čitateľka, a už aj klientka ozvala, že má 10%  zľavu na nákup u Pat, či si nechcem niečo objednať. (btw pozdravujem, a gratulujem k čerstvému titulu pani manželka 🙂 ) Viete si predstaviť moju reakciu Pat McGrath 1, 2, 3, (zvuk dreveného kladivka) PREDANÉ. Samozrejme, že som dlho neváhala, a hneď hľadala, čo to bude. Až vyhral Lust Totale Lip Kit na pery. Vybrala som si matný rúž vo farbe full panic, a kontúrovaciu ceruzku Major.

Kde sa dá kúpiť Pat McGrath kozmetika?

Ak Vám je meno Pat McGrath cudzie viac sa o tejto ikone dozviete v recenzii na jej očné tiene, dnes už spamovať nebudem. 😀 (http://happynewskin.com/pat-mcgrath/) Vrátim sa však k produktom na pery. Boli objednávané priamo cez jej stránku www.patmcgrath.com, a do týždňa boli doručené. Ako aj prvýkrát boli precízne zabalené. Jediný rozdiel bol, že mali zástavku na colnici, čo mierne navýšilo cenu. Ani to však nepokazilo samotnú radosť z nich.

Set na pery stojí 50 $ cena je primeraná kvalite produktov.  Samostatne stojí rúž 38 $, a kontúrovacia ceruzka 25 $. V prepočte aj s clom som za set zaplatila 57 €, čo nie je až taká tragédia za dva produkty z luxusnej kozmetiky. Bez ohľadu na veľkosť objednávky stojí poštovné na stránke 25 dolárov. Kvôli tomu sa určite oplatí objednávať viac produktov, alebo sa spojiť s kamarátkou a rozdeliť si náklady na dopravu.

Pokiaľ nekupujete set viacerých rúžov, všetky jej produkty dostanete zabalené v samostatnom papierovom obale, ktorý sa zatvára na šnúrku. Tieto obaly som si spomedzi všetkých kozmetických značiek, ktoré mám ako jediné nechala. Sú na nich originálne abstraktné kresby, alebo úžasne fotky. Už keď ich vidíte, tešíte sa na použitie.

Kontúrovacia ceruzka Major.

Gélová kontúrovacia ceruzka má štandartnú veľkosť 1,2 gramu. Ako pri väčšine luxusných značiek, aj v tomto prípade nájdete v balení priložené strúhatko. Farba Major je tmavá červená farba s rúžovým podtónom. Má príjemnú textúru, dlhú trvácnosť a intenzívnu pigmentáciu. Jediná jej nevýhoda je balenie. Kontúrka nie je pevne osadená v dreve, ak ju používam sama na sebe viem si prispôsobiť tlak, a nie je to až taký problém.

Tento typ ceruziek mi však nevyhovuje pri práci. Aj malý pohyb farby vie zbytočne skomplikovať aplikáciu. Precíznejšie sa nanáša farba ak sa produkt nehýbe, preto by som si ceruzku od nej už určite nekúpila.

Pat McGrath rúž

Mattetrance Full Panic rúž

Začnem asi od samotného balenia, ktoré je nádherne spracované. Luxusný dizajn umocňuje kontrastný zlatý obrys pier pri čiernom obale. Rúž podobne ako aj paleta očných tieňov prekvapil svojou váhou, a je dosť ťažký. Mechanizmus otáčania produktu je skvelý, rúž rýchlo vychádza von v oboch prípadoch otvorenia.

Aj keď sa rúž na fotke môže zdať, že je úplne matný po nanesení na perách zanechá jemný lesk. Konzistencia rúžu je jedinečná. Už jedna vrstva rúžu zaručí plnú a nepriehľadnú pigmentáciu. V mojom prípade to bola intenzívna ružová farba. Matné rúže nepatria medzi moje obľúbené. Prekáža mi pri nich pocit pnutia, presušenia, a aj zvýraznenie akýchkoľvek nedostatkov pier.

rúž

Ani jedno z toho sa však pri farbe Full Panic nestalo. Pat McGrath dokázala spojiť vlastnosti krémového rúžu v matnom finiši. Rúž je dlhotrvácny, ale obtiera sa. Jedna vrstva vydrží asi 5 hodín. Potom sa postupne začne vytrácať zo stredu pier. Ak nanesiete pod rúž kontúrku na celé pery, a nanesiete dve vrstvy rúžu farba vydrží od rána do včera.

Neviem, či ste si niekedy všimli ako väčšina rúžov smrdí, hlavne tie, ktoré majú silnú pigmentáciu. Avšak tu sa zas Pat prekonala a vôňu by podľa mňa nevyňuchal ani komisár Rex. Takže už asi tušíte, že s rúžom som bola nadmieru spokojná a produkt určite odporúčam.

 

 

 3 thoughts on “Pat McGrath rúž Mattetrance Full Panic.”

  • Dakujem za gratuláciu ?no konečne som sa sem dostala po svadbe … teda … dialsie lákadlo na Pat?na to som sa strašne tešila ?

  • Balenie je veľmi zaujímavé, aj keď to je to posledné, čo si u produktov všímam. Ceruzka, trošku sklamanie, asi som nikdy nemala kývajúcu sa tuhu u strúhajúcej sa ceruzky. Rúž znie super, až by som ho rada skúsila. Cena a hlavne vysoké náklady na dopravu ma odrádili. Skvelo s a čtivo, si to popísala 🙂

    • Ahoj Mirka, ďakujem 🙂 som rada, že sa recenzia páčila. Pat veru nemá nízke cenovky, ale kvalita a spracovanie produktov je k tomu primerané. Teda až na kontúrku, ktorá nie je moc vydarená.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.