RESURRECT SERUM A NOURISH MOISTURIZER OD ESSE

Profesionálna značka ESSE u nás ešte nie je natoľko známa ako by si kvalita jej produktov zaslúžila. Preto som veľmi rada, že vďaka spolupráci Vám môžem predstaviť najnovší prírastok do portfólia firmy. Ak ste doposiaľ o ESSE nepočuli, tak sa viac o nej dozviete v tejto recenzii https://happynewskin.com/esse-kozmetika-a-jej-rada-na-citlivu-pokozku/

Značka je dostupná výhradne v kozmetických salónoch, preto ak by ste mali záujem o niektorý z produktov, potom odporúčam cez ich sociálne siete nájsť najbližší salón k vášmu bydlisku. ESSE má k dispozícií aj testovacie sady, kde si za výhodnú cenu viete otestovať viacero produktov v menšom balení.

Aktuálne trendy v anti-age sú čím ďalej tým viac agresívne. Aby sa spomalil proces starnutia pokožky, musí sa často pokožka pri starostlivosti najskôr poškodiť. Produkty a ošetrenia zamerané na anti-ageing sú príliš aktívne až agresívne, preto ľudom s citlivou pokožkou neposkytujú riešenie pre ich typ pleti.

Pokiaľ je vaša pokožka citlivá, alebo trpíte chronickým ochorením pokožky ako mám ja, potom je výber účinných aktívnych látok na anti-age naozaj zúženy. Práve preto ESSE vyvinulo resurrect sérum. Aktívne látky boli zvolené pre ich schopnosť efektívne utlmovať zápal v pokožke a súčasne inhibovať mechanizmy súvisiace so stárnutím a reaktivitou pokožky. Probioticky aktívne zložky upravujú stav kožnej mikroflóry, redukujú citlivosť pokožky a spomaľujú proces jej starnutia.

RESURRECT SÉRUM

Cena produktu: 105 € Objem produktu: 30 ml

Sérum má praktické balenie so sklenenou pipetou na dávkovanie. Pred použitím stlačíte gombík na vrchnáku, a pipeta nasaje optimálne množstvo na jednu aplikáciu. Bez ohľadu nato koľkokrát stlačíte vrchnák, pipeta nasaje vždy sérum iba na jednu aplikáciu. Oproti gumeným koncom pipety tak máte väčšiu kontrolu nad spotrebou produktu, a použijete vždy iba nevyhnutné množstvo séra. Vďaka zaoblenému dnu fľašky natiahnete aj posledné kvapky séra pred jeho spotrebovaním, a nič nevýjde nazmar.

Na fotke vidieť dávku séra na jedno použitie.

Až 98% resurrect séra pochádza z prírodných zdrojov, čo spôsobuje jeho svetlohnedú farbu aj bez obsahu farbív. Resurrect sérum má ľahkú gélovú konzistenciu, ktorá má osviežujúci účinok na pleť. Rýchlo sa vstrebáva a na pokožke nezanecháva lepkavý film, ani neupcháva póry. Sérum má sladkú vôňu, v ktorej cítiť hlavne vanilku. Hneď po pár dňoch používania som videla zlepšenie pleti. Po dlhodobom používaní som videla najväčšiu zmenu na celkovom vzhľade pleti, hlavne začervenanie ustúpilo. Hyperpigmentácie sa zjemnili, a pleť bola omnoho odolnejšia. Pri dennom používaní vydržala novinka z ESSE takmer 3 mesiace.

Po tejto dobe bola pokožka viac hydratovaná, menej reaktívna čo sa odrazilo aj na minimálnom množstve zápalov na mojej pleti. Rozdiel som videla aj na pružnosti pokožky, ktorá sa zvýšila. Sérum by nemalo nikdy chýbať vo vašej domácej starostlivosti o pleť nakoľko práve tento produkt dodá pokožke najväčšiu vzpruhu. A resurrect môžem určite odporúčať. Jemná konzistencia bude vyhovovať všetkým typom pleti, ako aj komplexné a výživné zloženie séra.

Čo obsahuje resurrect sérum?

Aktívne látky v podobe kyseliny hyalúronovej, bakuchiolu a kyseliny Gamma-aminobutyric vytvárajú intenzívnu hydratáciu a zabraňujú chronickým zápalom v pokožke. Posilňujú ochrannú bariéru pokožky a zabraňuje tak transepidermálnej strate vody. Uvolňuje mimické svaly prostredníctvom Gaba receptorov.

Myrothamnus

Inak nazývaná aj rastlina vzkriesenia. Vo všeobecnosti uhynú rastliny pri 20 – 30% strate vody, to sa netýka Myrothamnusu. Rastlina obsahuje vysoké hladiny polyfenolu – 40% sušiny neaktívnej rastliny. Má silne antioxidačné účinky a poskytuje rýchly hydratačný boost s 24 hodinovým efektom.

Kyselina Hyalurónová

Je to hlavná hydratačná zložka v našom tele, redukuje hĺbku vrások, zvyšuje hydratáciu v pokožke a zlepšuje pevnosť a elesticitu pleti. Zároveň pôsobí protizápalovo a zlepšuje hojenie rán.

Bakuchiol

Zložka je populárna hlavne vďaka tomu, že má veľmi podobné účinky ako retinol ale bez jeho nežiadúcich účinkov. Je to fotostabilný, a vhodný pre všetky typy pleti, aj počas tehotenstva. ESSE využíva jeho 99 % čistý extrakt z bakuchiolu. Získava sa zo semien psoralea corylifolia, ktorý rastie vo voľnej prírode v Číne a Indii.

Probiotiká a Prebiotiká

Esse má patentovaný prebiotický mix na podporu rastu prospešných mikróbov patria tam Inulín, Alpha – Glucan Oligosacharidy a Koreň z Yacon. Probiotiká sú rozdelené do dvoch skupín – stupeň 2 probiotický lyzát: obsahuje (AMP) pre podporu vyrovnaného stavu mikroflóry v pokožky. A k tomu stupeň 3 tyndalizované probiotiká: 1 milión tyndalizovaných mikróbov lackobacilu na 1ml. Tie redukujú transepidermálnu stratu vody a zlepšujú ochrannú bariéru pokožky.

INCI: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract*, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Panthenol, Glycerin, Lactobacillus Ferment, Ximenia Americana Seed Oil, Myrothamnus Flabellifolia Extract, Adansonia Digitata (Baobab) Fruit Extract*, Inulin, Aminobutyric Acid, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Bakuchiol, Polymnia Sonchifolia Root Extract, Lactobacillus, Squalane, Isoamyl Laurate, Sucrose Stearate, Aqua, Sodium Anisate, Glyceryl Caprylate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Phytate, Lactic Acid, Vanillin, Ascorbyl Palmitate

NOURISH MOISTURIZER

Cena produktu: 60 € Objem produktu: 50 ml

Výživný hydratačný krém je rovnako ako sérum balený v nepriehľadnom sklenenom obale. Napriek tomu, že má hutnú konzistenciu sa ľahko rozotiera a výborne sa vstrebáva. Nezanecháva žiadny mastný film na pokožke. Pokožka bola po jeho použití dostatočne hydratovaná a vyživená. Tento komfortný pocit pretrvával niekoľko hodín.

Hlavné aktívne ingrediencie sú zamerané na upokojenie, hydratáciu a výživu pokožky. Krém bude vyhovovať hlavne zrelej a suchej pokožke ktorá je reaktívna. Jediné čo mi pri ňom chýbalo bola špachtla na jeho aplikáciu, ktorú už pri tejto cenovej kategórií beriem ako samozrejmosť.

INCI: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Squalane, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Polymnia Sonchifolia Root Extract, Inulin, Lactobacillus, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lactobacillus Ferment, Xanthan Gum, Bisabolol, Sodium Phytate, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Anisate, Citric Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Dehydroacetic Acid, Aqua, Vanillin, Gamma Decalactone3 thoughts on “RESURRECT SERUM A NOURISH MOISTURIZER OD ESSE”

 • Неllо аll, guуs! I knоw, mу meѕѕage may bе too spеcifіc,
  Вut mу ѕiѕter found nіce mаn hеre аnd thеу marrіed, ѕо hоw about me?! 🙂
  I am 24 уeаrѕ old, Саtһerіna, frоm Romаnіa, know Еnglіsh and Russіаn lаnguаgеs аlso
  Αnd… Ι havе sресіfіc diѕеаse, nаmеd nуmpһоmaniа. Ԝho know whаt іѕ thіѕ, саn underѕtаnd mе (bеtter tо ѕау іt іmmеdiatеly)
  Αh уеs, I соok vеrу tаѕtyǃ and Ι lоvе not only сооk ;))
  Im real girl, nоt prоѕtitute, and lооking for sеriouѕ and һot rеlatіоnѕһір…
  Anуwау, уоu cаn find my рrоfile hеre: http://poumogti.tk/user/15819

 • After exploring a few of the blog posts on your web site, I
  really like your way of blogging. I saved as a favorite it to my bookmark
  website list and will be checking back soon. Take
  a look at my web site as well and tell me how you feel.
  click me here카지노
  yang

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.