Shiseido Poudre bronzante

S japonskou značkou shiseido mám len dobré skúsenosti a keď som si hľadala nový bronzer na leto vyhral práve tento Poudre bronzante od nich. Kúpila som ho v Marrionaud za 44,90 €. Veľkosť púdru je 12 gramov čo je celkom veľké balenie, ale cena by aj tak mohla byť trochu nižšia. Predsa len je to produkt, ktorý iba dodáva trochu opálenia a zvýrazňuje kontúry nič viac. Žiadne SPF, žiadna výživa pre pleť, žiadne aktívne látky.

Doteraz som používala výhradné matné bronzre pri tomto som urobila zmenu. Produkt obsahuje veľmi jemný a prirodzený odlesk, žiadné výrazné glitre len ľahký sviežy zlatý nádych ako môžete vidieť na fotke. Produkt som zakúpila na prácu nie pre seba, ako vidíte pre mňa by bol príliš tmavý.

Ja mám odtieň 3  čo bol tuším druhý najtmavší. Na ruke sú odfotené dve vrstvy produktu, aby bolo lepšie vidieť farbu. Púder je intenzívne pigmentovaný a veľmi ľahko sa s Ním pracuje. Obrovské plus za mňa je hlavne, že sa nepráši. Balenie obsahuje aj malý štetec, ktorý má ideálny tvar na aplikáciu a prekvapivo aj celkom slušnú kvalitu. Štetinky sú jemné a poddajné žiadna pichľavá zbytočnosť. Ja som používala iba ten pri líčení.

Celkom sa mi páči aj plastový obal na štetec vo vnútri bronzera je pevný, ľahko sa vyberá a zabraňuje zbytočnému  prášeniu a aj štetec z neho ide ľahko. Niekedy ho pri púdroch hneď vyhadzujem lebo je to iba zabijak času pri používaní, ale tento si ponechám. Ak vyhľadávate púdre bez mastenca (TALC) tento nebude pre Vás vhodný, už z fotky zloženia je zrejmé, že svieti na prvom mieste.

Oplatí sa kúpiť tento Poudre bronzante od Shiseido?

Bronzer sa zaradil rýchlo medzi moje najpoužívanejšie produkty. Vydrží od rána do večera, nerobí mapy ľahko sa zapracuje do make-upu. Jemný odlesk vyzerá obvzlášť dobre na kľúčnych kostiach kde pekne zvýrazni opálenie. Jediné čo sa mi na ňom nepáči je uchytenie vrchnáka príde mi veľmi labilné od začiatku a nie som si istá kým spotrebujem produkt či ostane na svojom mieste. Inak som s Ním veľmi spokojná a odporúčam vyskúšať ak si chcete urobiť radosť s lepším produktom. Používam ho aj na očné viečko a tam má produkt takisto skvelú trvácnosť.

shiseido bronzerPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.