Weleda Skin Food

Ahojte, hlásim sa po malej pauze. V priebehu minulého roka sa mi viackrát stalo, že som zareagovala na nové produkty, ktoré som práve testovala. V Decembri som však zareagovala príliš agresívne. Moja pokožka doslova horela. Prvé dni som nemohla používať ani make-up a to práve v období, keď som mala veľa práce. Tento fakt mi samozrejme nebol veľmi príjemný. A uvažovala som, že prestanem písať blog. Lebo, ako môžem blogovať bez toho, aby som neustále skúšala nové produkty? Dlho mi trvalo kým som si vytvorila rutinu, ktorá mi vyhovuje a pomáha mojej pokožke. A neustála zmena produktov jej vždy neprospievala. Aby ste boli trošku viac v obraze, predtým, než napíšem recenziu na ošetrujúcu kozmetiku musím ju používať minimálne mesiac. skin foodweleda

Iba tak viem objektívne posúdiť účinky produktu. Jediné čo sa objavilo na blogu skôr bola táto esencia, ale pri nej som videla výsledky hneď. Nato, aby som Vám niečo odporučila si musím byť istá produktom, a mať ho naozaj odskúšaný. V prvom rade som profesionál. A všetci moji klienti vedia viac než dobre, že pokiaľ nie som sama spokojná s tým, čo produkt dokáže neodporučím ho. A to isté platí aj pri vás, drahí čitatelia. Na tomto fakte nebudem nič meniť. Jediné čo som sa rozhodla upraviť je, že v tomto roku bude na blogu viac dekoratívnej kozmetiky ako doteraz. Bude samozrejme aj tá ošetrujúca, ale už ju nebudem meniť tak často ako doteraz. A takisto na Váš podnet budem vyberať cenovo dostupnejšie značky. Zameriam sa viac na masky a špecifickú starostlivosť. Viem, že už som to spomínala v jednom príspevku ako na Facebooku tak aj na Instagrame, ale takisto viem, že nie všetci tie sociálne siete aj využívate. Preto sa opakujem.

Kvôli testovaniu mi doma ostávalo množstvo kozmetiky, ktorej bežala expirácia a ja som neustále kupovala nové a nové veci. Tak som sa rozhodla najskôr spotrebovať všetky načaté produkty, a až potom kúpiť nové. Aj to je dôvod, prečo bude viac dekoratívky. Jeden krém som však období, keď som mala podráždenú pokožku minula. A musela som si ho opäť zakúpiť. Veľmi mi vyhovuje a mám ho rada.  Je ním Skin Food od značky Weleda. Verím, že pre mnohé z vás je tento produkt dôverne známy.  Ako aj švajciarska prírodná značka Weleda.

Značka vznikla už v roku 1921, a vo svojich produktoch  nepoužíva minerálne oleje, syntetické konzervačné látky a ani parfumácie. Weleda má výborné spracovaný web www.weleda.sk, kde nájdete všetky produkty za výhodné ceny. Skin food obsahuje slnečnicový olej, mandľový olej, včelí vosk, rozmarínový extrakt a takisto aj extrakt z rumančeka a nechtíka lekárskeho.

Tento hutný krém je podľa mňa záchrana na popraskanú, suchú a podráždenú pokožku. Je veľmi mastný a hutný. Ak máte skúsenosti s cica krémami tento má podobnú konzistenciu. Na jedno použitie ho stačí veľmi málo. Ja si ho vždy najskôr zohrejem v rukách, a až potom nanesiem na tvár. Jednoduchšie sa mi tak nanáša. Vlasy by som pri jeho použití odporučila dať do gumičky, ak ich nechcete zlepené. 😀 Jeho ošetrujúce prírodné zloženie funguje rovnako dobre aj na telo. Hlavne na dlane, lakte a najviac namáhané partie. Skin food pokojne môžete použiť aj na pery. Má jemnú bylinkovú vôňu. Nemá žiadnu príchuť. Ja som si zakúpila najväčšie 75 ml balenie, ktoré v DM stálo 9,50€. Okrem neho sú k dispozícií aj menšie 10 a 30 ml verzie. Verím, že okrem veľmi mastnej pokožky ho uvíta ako malú prevenciu do chladnejšieho počasia každá pleť. Už ste mali možnosť vyskúšať tento krém? Ako Vám vyhovoval?

 2 thoughts on “Weleda Skin Food”

  • Tento krém som mala celú minulú zimu a aj tento rok som si ho kúpila v ďalšom balení. Som s ním nadmieru spokojná. Vonia príjemne a pleť dokonale hydratuje. Používam ho na suché miesta na pleti, v zime sa mi zvyknú robiť na mojej mastnej pleti šupinky a na tento problém je tiež krém skvelý. Niekedy ho používam aj ako podklad pod rúže či večer ako balzam na pery. Tiež je skvelý ako krém na ruky skrátka sa dá použiť na všetko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.