Vlasový bylinkový ocot od Havlíkovej Prírodnej Apotéky

Tento rok ma trápili vlasy ako nikdy predtým. Vo veľkom mi začali vypadávať, potom sa veľmi mastili. Aj napriek pravidelnej a kvalitnej starostlivosti sa stav veľmi nezlepšoval. Bežne prípravky na vlasy nestriedam často. Používam buď profesionálnu radu od kaderníčky, alebo z drogérie značku Aussie. Nezaberalo však ani jedno. Dokonca ani môj obľúbený Alpecin, ktorý bol doteraz istota, čo sa vlasov týka. Preto som sa rozhodla, že dám šancu prírodnej variante a uvidím či aspoň tá zaberie. Vybrala som si Vlasový bylinkový ocot od Havlíkovej Apotéky a som nadmieru spokojná.

Značku myslím, že netreba špeciálne predstavovať. Je to česká prírodna kozmetika, ktorá je pomenovaná po lekárnikovi Karolovi Havlíkovi. Ten si ešte počas minulého storočia vyrábal kozmetiku z čisto prírodných surovín, podľa starých receptúr. V súčasnosti značka inovuje produkty s pomocou vedeckých poznatkov a nových technológií, samozrejme s rešpektom k pôvodnému zloženiu. Pri výrobe využívajú len tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré zaručia výnikajúci výsledok.

Ako sa používa vlasový bylinkový ocot a čo obsahuje?

Vlasový ocot je veľmi jednoduchý na používanie. Netreba sa ani báť slova ocot v názve. Obsahuje prírodný ocot vyrábany z jabĺk, a v kombinácií s ostatnými prírodnými zložkami je jeho vôňa jemná a príjemná. Pred každým použitím je dôležité ho pretrepať, aby sa jeho zloženie dôkladne zmiešalo. Aplikuje sa na umyté vlasy v zriedenom pomere 1:2 s vodou. Chvíľu sa nechá pôsobiť, potom sa odporúča zmyť studenou vodou.  Studenú vodu som nepoužívala nikdy, ale funguje aj bez nej. 😀 Vypadávanie je zatiaľ rovnaké, avšak vlasy pôsobia omnoho zdravšie a nemastia sa tak. Pred jeho používaním som si musela vlasy umývať každý deň. Teraz mi stačí raz za tri dni. 

Oplatí sa kúpiť vlasový ocot?

Vlasový ocot som si rýchlo obľúbila. Mám dlhé, husté a nefarbené vlasy a po jeho používaní vyzerajú omnoho lesklejšie a zdravšie. Dokonca som dostala viackrát otázku, či som si zafarbila vlasy, že vyzerajú inak :D. Na dotyk tiež cítiť, že sú pevnejšie. Produkt je u nás veľmi dostupný, navyše som ho vždy našla s rovnakou cenou 12,90 € za 200ml. Ja ho kupujem priamo od havlika cez havlikovaapoteka.sk, naposledy aj v stánku na Interbeauty v Inchebe. Niekomu sa to môže zdať veľa za prírodný produkt na vlasy, ja som však s ním veľmi spokojná a určite ho odporúčam. Keď miniem všetky šampóny, ktoré mám doma chystám sa vyskúšať  aj tie. Už ste vyskúšali niečo z tejto značky? A s čím ste boli najviac spokojné?

Vlasový bylinkový ocot

 1 thought on “Vlasový bylinkový ocot od Havlíkovej Prírodnej Apotéky”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.